Potřebujete poradit s nákupem nebo při výběru zboží?

Zavolejte 608 627 406

 

KONTAKTY

Nejlevněji-výcvik-psů
Vodní 272
78344 Náměšť na Hané
tel: +420608627406
IČ: 87616742
info@nejlevneji-vycvik-psu.cz

ANKETA

Co je pro Vás při nákupu výcvikových potřeb nejdůležitější?

Obrázky zboží a podrobný popis. 40% Kontakt na prodejce, který umí poradit při výběru. 29% Rychlost dodání. 14% Co nejnižší cena. 16%

O NÁS
O našem kynologickém e-shopu

Vítáme Vás na stránkách e-shopu www.nejlevneji-vycvik-psu.cz a věříme, že v naší široké nabídce naleznete zboží dle Vašich požadavků.

www.nejlevneji-vycvik-psu.cz je internetový obchod, který vzniknul počátkem roku 2011, a je zaměřený na nejpoužívanější a nejdůležitější pomůcky a potřeby pro sportovní výcvik psů. Velmi rozsáhlý sortiment zahrnuje nabídku produktů tradičních tuzemských výrobců s dlouhodobou tradicí výroby a bohatými zkušenostmi s výcvikem psů.

My sami se výcvikem psů zabýváme přes 20 let, většina ze zde nabízeného výcvikového materiálu je námi odzkoušena a používána při výcviku našich psů. Vyrábíme i vlastní výcvikové pomůcky, zejména tréninkové i regulérní aportovací činky, které v našem sortimentu naleznete pod značkou NVP. Jejich provedení vychází z našich zkušeností s výcvikem a dosahujeme s nimi dobrých výcvikových výsledků.

Máte-li jakékoli dotazy, chcete-li zjistit informace o dostupnosti produktů, o dopravě nebo poštovném, nebo pokud máte jakékoli připomínky k našemu e-shopu, budeme velmi rádi když nás budete kontaktovat telefonicky na čísle 608627406, nebo e-mailem info@nejlevneji-vycvik-psu.cz

Přejeme Vám příjemný nákup